IP Server HikVision

Na čo mi je IP Server ?

Ak sa chcete pripojiť cez internet na vaše DVR, NVR, Hybridné DVR, IP kameru alebo WebServer  HikVision budete potrebovať alebo pevnú TCP IP adresu od vášho poskytovatela internetu  (čo môže byť mesačne platená služba) alebo využijete verejný server pre dynamické prideľovanie adries (čo môže znamenať zdĺhavé vytváranie účtu a registráciu a prípadne aj určité obmedzenie služieb). Tieto problémy za vás vyrieši náš IP Server.

 

Schéma pripojenia:

 

Ako sa pripojím ?

Pokiaľ ste expert v IT alebo v nastavovaní DVR HikVision použite Návod na rýchle pripojenie pre EXPERTOV  (pravý stĺpček hore). Pokiaľ si nieste istí alebo sa pripojujete prvý raz využite Podrobný návod na pripojenie cez IP Server.

 

Koľko ma bude stáť táto služba ?

Jednorazový zvýhodnený poplatok za pripojenie jedného zariadenia zakúpeného u Express Alarm Slovakia je 30,- Eur bez DPH pre ostatných 60,- Eur bez DPH. Pre ktorí zakúpili zariadenie u Express Alarm Czech je poplatok 800,- Kč pre ostatných zákazníkov z ČR je 1600,- Kč. Prevádzka po zaplatení poplatku je bezplatná bez mesačných platieb. Ak nezaplatíte faktúru za zapojenie do 30 dní budete odpojení a pri ďalšom pripojení budete hradiť pôvodné pripojenie aj nové pripojenie predom.

 

Aké mám obmedzenia pri pripojení cez IP Server ?

IP Server spolupracuje iba s Client software na spojenie nemôžete využiť váš internetový prehliadač.

IP Server podporuje iba zariadenia HikVision.

Návod na rýchle pripojenie pre EXPERTOV:

1. Pošlite sériové číslo vášho zariadenia a kompletné fakturačné údaje na adresu obchod@express-alarm.sk

2. Po obdržaní emailu s pripojovacími údajmi v  menu zariadenia v sieťových parametroch povoľte DDNS, zadajte typ protokola IpServer a do položky meno servera zadajte obdržanú IP adresu nášho IP servera.

3. V klient software v tabuľke informácií o zariadení prepnite na Privátnu doménu a ako DNS adresu zadajte obdržanú IP adresu nášho IP servera.

4. Nezabudnite si povoliť Http aj Stream port v smerovacej tabuľke vášho routera.

5. Pak už sa iba pripojte a sledujte obraz z vašich zariadení.

6. Nezabudnite nám uhradiť faktúru za pripojenie do doby jej splatnosti inak budete odpojení a náklady na ďalšie pripojenie sa vám zdvojnásobia.